logo

Karaburun 44
17 Şubat 2013

Ali Ağaoğlu: Ofluyuz kimseden korkumuz yok

DHKP-C terör örgütünün listesinde olan ve bu yüzden MİT tarafından uyarılarak polis koruması talebi sunulan Ali Ağaoğlu, dün akşam Nişantaşı City’s de gövde gösterisi yaptı. Kırmızı ışıkta duran aracına silahlı saldırıda bulunulduğu haberleriyle gündeme gelen Ağaoğlu, haberlerle ilgili “Ofluyuz kimseden korkumuz yok” dese de yanında 4 korumayla gezmesi dikkat çekti

KORUMALARIYLA GEZİYOR

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz yıl maslakta kırmızı ışıkta durduğu sırada aracına yapılan saldırıyla ilgili ve MİT’in ele geçirdiği ölüm listesinde isminin olması haberlerini ortaya çıkmasından sonra korumalarıyla ortaya çıktı.

“KİMSEDEN KORKUMUZ YOK”

Bebek beklediği Petek Ertüre ve ailesiyle City’s Mahalle’yi gezen Ali Ağaoğlu, gülen yüzü ve rahat halleriyle dikkat çekti. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ali Ağaoğlu, “Bu olaylar geçen yıl olmuştu. Bana polis koruması vermek istediler. Ama ben kabul etmedim. Ofluyuz, kimseden korkumuz yok” dedi.

“BENDEN GÜZEL HEDİYE Mİ VAR?”

Keyfinin yerinde oyduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu, “Daha n’olsun bebek bekliyoruz ve çok mutluyuz” dedi. Petek Ertüre’ye Sevgililer Günü’nde ne hediye aldınız sorusuna ise Ağaoğlu, “Benden güzel hediye mi var” diyerek aracına yöneldi. Bu sırada Ağaoğlu ve sevgilisi Petek Ertüre’yi silahlı dört kişinin koruduğu ve araçlarının arkasında bir eskort olarak takip ettikleri gözden kaçmadı.

Kaynak: ensonhaber.com
#

SENDE YORUM YAZ