logo

Karaburun 44

Millete kan kusturdu

Millete kan kusturdu

Amerika’nın popüler oyuncularından Jennifer Aniston, söylenenlere göre set ortamında tam bir başbelası.

Amerika’nın en popüler oyuncularından biri olan Jennifer Aniston, sevimli imajı ve mütevazı tavırlarıyla izleyicilerin kalbini kazanmayı biliyor.

Ancak her filmi gişede büyük başarı yakalayan Aniston’ın günlük hayatında ise son derece kaba ve çekilmez bir insan olduğu söyleniyor.

Ünlü oyuncunun son filmi ‘Untitled Elmore Leonard Project’teki set arkadaşları; Aniston’ın uyumsuz, kendini beğenmiş ve şımarık olduğunu söylüyor.

Connecticut’taki çekimler sırasında ekibe ayrılan otel yerine farklı bir otelde kalmak isteyen Aniston, kendisiyle konuşmak isteyen set ekibiyle iletişim bile kurmuyormuş! Set ekibi, ünlü oyuncunun diva tripleri yaptığını anlatıyor.

Film çekimleri sırasında tüm ekibin güvenliğini sağlamak için özel bir güvenlik şirketi görevlendirildi. Ancak buna rağmen kendisini güvende hissetmeyen Jennifer Aniston, sette kendi koruma görevlileriyle dolaşıyor.

Tüm ekip, yemeklerini hazırlanan yemekhanede yiyor. Bunu yapmayan tek kişiyse, Aniston. Yönetmen ve diğer oyuncular da ekiple birlikte yemek yerken, Aniston ona özel kaplar içinde getirilen yemeğini bir köşede yiyor.

Jennifer Aniston, yönetmen ve senaristle neredeyse her gün kavga ediyor. Kendi özel yardımcılarına da son derece kaba davranan oyuncu, sette uyumsuzluğuyla dikkat çekiyor. Set ekibi, Aniston’ın, kamera karşısında olmadığı her an birini azarlarken gördüklerini söylüyor.

Sette; Jennifer Aniston ne isterse o yapılıyor. Merdivenden inerken bile elinden birinin tutmasını isteyen Aniston için sette bir masaj ve spor salonu bile kurulmuş.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ