logo

Karaburun 44

Kadıköy’de aile cinneti!

KADIKÖY’de henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan tartışmada 1 kişi öldü, 1
kişi yaralandı.

Kadıköy'de aile cinneti!İddialara göre Ahmet Eren ile babası Ömer Eren arasında tartışma çıktı. Tabancanın da kulanıldığı tartışmada Ömer Eren sağ ayağından hafif yaralandı, Ahmet Eren’in yeğeni Meryem Kavim ise hayatını kaybetti. Olaydan sonra kaçan Ahmet Eren aranıyor.

Kadıköy, Caferağa Mahallesi Ağabey Sokağı Numara 3’te saat 09.30 sıralarında meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti:

Eren Apartmanı’nın 2. katında oturan Ömer Eren, oğlu Ahmet Eren (55) ve Meryem Kavim arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Tabancanın da kullanıldığı tartışma sırasında Ömer Eren, sağa ayağından hafif şekilde, Meryem Kavim ise ağır yaralandı. Ahmet Eren kaçarak olay yerini terkederken, silah sesini duyan komşular polise ihbarda bulundu.

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevkedildi. Polis, Ahmet Eren’in apartmanda veya sokak içinde saklanma ihtimaline karşı, sokağı yaya ve araç trafiğine kapattı. Sağlık ekipleri hafif yaralı Ömer Eren’i ilk müdahalenin ardından hastaneye götürdü. Meryem Kavim’in ise olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri incelemesi devam ettiği sırada, apartmanın 4. katında bulunan bir dairenin mutfağında olaydan 1 saat sonra yangın çıktı. Dumanı farkeden polisler yangına müdahale ederek alevleri söndürdü.

Ahmet Eren’i arayan ve her ihtimali değerlendiren polis, özel harekat timlerinden yardım istedi. Özel harekat timinin hazır beklediği sokakta çalışmalar devam ediyor.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ