logo

Karaburun 44

Oscar son nokta

Oscar son nokta

Hollywood yapımı ‘Twice Born’ da oynayan ve kırmızı halıda kendisini gösteren Saadet Işıl Aksoy hedef büyüttü.

SOZCU/ Mustafa KIZGINYÜREK

Oyuncu Saadet Işıl Aksoy dünyaca ünlü kozmetik firması Loreal’in güçlü markalarından L’oreal Paris’in yeni güzellik elçisi oldu. Daha önce Ebru Akel ve Cansu Dere’nin oynadığı Loreal reklamlarında boy gösteren güzel oyuncu, önceki gün Ritz Carlton’da yapılan tanıtımda reklam kampanyası hakkında bilgi verdi.

“Bu reklamda yer alarak çocukluk hayalimi gerçekleştirdim. Böyle bir teklifi hem bekliyordum hem de alınca şaşırdım. Küçük bir kızken dünyaca ünlü hayran olduğum kadınlar vardı. Şimdi ben de bunun bir parçası olduğum için çok mutluyum. O kadınlar gibi ayağı yere sağlam basan ne istediğini bilen güzelliğiyle ruhunu birleştiren kadınlar gibi olmak isterdim. Şimdi ben de aynı ailenin bir parçasıyım.” diyen Aksoy, geçtiğimiz yıl rol aldığı Hollywood yapımı “Twice Born” ile kırmızı halılarda boy göstermişti. Bu kampanyada yer almasında bu filmin de etkili olduğunu söyleyen Aksoy, “Sadece bu değil, dış görünüşümü hayattaki seçimlerimle ve duruşumla birleştirdiysem, o noktada Loreal Paris profiline uymuşumdur diye tahmin ediyorum.” dedi.

ŞANS DEĞİL EMEK

Aksoy, bulunduğu noktaya gelmesinde şansın değil çok çalışmanın etkili olduğunu ifade ederken, uzun zamandır yurtdışı projeleri için uğraştığını ve Penelope Cruz’un başrol oynadığı filmde rol aldığını belirtti. Yurtdışında görüştüğü film projeleri olduğunu ancak henüz bilgi vermek istemediğini söyleyen güzel oyuncu, Oscar hayali kuruyor musunuz sorusuna, “Oscar son nokta olabilir. Oraya giderken yapmak istediğim oynamak istediğim bir çok rol ve hikaye var. Bu Loreal Paris’le olan birliktelikte benim için o yoldaki adımlardan biri. Dünyadaki çok güçlü bir markanın yüzü olmak bana fırsatlar açacaktır diye düşünüyorum.” yanıtını verdi.

“Türk tarihine damgasını vurmuş bir kadın kahramanı oynamak isterim” diyen Aksoy, kariyerine sadece sinema odaklı devam etmeyeceğini, dizilerde de rol alabileceğini ifade etti.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ