logo

Karaburun 44

Kılıçdaroğlu’nun görüşmesinde sehpadaki ayrındı

Kılıçdaroğlu’nun görüşmesinde sehpadaki ayrındı

Kılıçdaroğlu Schmid ve Laracco ile görüştü. Kılıçdaroğlu’nun Laracco ile görüşmesinde çekilen fotoğrafta sehpanın üzerindeki ‘Uludere’ dosyası dikkati çekti. Ancak görüşmede ne konuşulduğuna ilişkin herhangi bir bilgi verilmedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Almanya Baden Württemberg Eyaleti Maliye ve Ekonomi Bakanı, Başbakan Yardımcısı Nils Schmid ve Amerikan düşünce kuruluşlarından Near East South Asia Center for Strategic Studies (NESA)’nın Başkanı Emekli Büyükelçi James A. Laracco ile görüştü.

CHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile Almanya Baden Württemberg Eyaleti Maliye ve Ekonomi Bakanı, Başbakan Yardımcısı Nils Schmid başkanlığında yapılan görüşmede, Almanya-Türkiye ilişkilerinin ekonomik ve siyasi boyutu ile, AB – Türkiye ilişkileri ve güncel gelişmeler değerlendirildi.
Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile Almanya Baden Württemberg Eyaleti Başbakan Yardımcısı Schmid arasındaki görüşemeye CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ile CHP İstanbul Milletvekili Osman Korutürk’ün yanı sıra, CHP ve Almanya’dan ilgililer de katıldı.

NESA BAŞKANI LARACCO İLE GÖRÜŞME
Kılıçdaroğlu ayrıca, Amerikan düşünce kuruluşlarından Near East South Asia Center for Strategic Studies (NESA)’nın Başkanı Emekli Büyükelçi James A. Laracco ile görüştü. Görüşmeye Genel Başkan yardımcısı Faruk Loğoğlu da katıldı.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ