Terkos Tv

logo

Karaburun 44
01 Mayıs 2013

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu ‘Medya Ve Yeni Medya 2012 Ödülleri’ Törenle Verildi

Türkiye genelinde 1.250 yükseköğretim öğrencisinin belirlediği ödüller medya, sanat ve iletişim dünyasının en iyilerinin oldu.
Ödül törenine medya, iletişim, televizyon ve spor dünyasından aralarında Ali Kırca, Coşkun Aral, Betül Mardin, Kenan Işık, Ayşe Kulin, Bade İşçil, Ozan Doğulu, Göksel ve Burak Yılmaz’ın yer aldığı ünlüler katıldı.
Bilişim dünyası ve dijital teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ışığında değişen medya ve medya aktörlerini ödüllendiren Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, Türkiye genelinde 1.250 yükseköğretim öğrencisinin katılımıyla belirlenen Medya ve Yeni Medya ödüllerini Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerine sundu.
30 Nisan tarihinde gerçekleşen ‘Medya ve Yeni Medya 2012 Ödülleri ‘ törenine aralarında medya, iletişim ve televizyon dünyasından Show TV Haber Dairesi Başkanı Ali Kırca, duayen iletişimci Betül Mardin, Milliyet yazarı Can Dündar, Hürriyet yazarı Ayşe Arman, Fox TV haber sunucusu Nazlı Tolga, belgesel yapımcısı Coşkun Aral, sunucu ve aktör Kenan Işık, Yalan Dünya dizisindeki Zerrin karakteri ile sevilen oyuncu Derya Karadaş, müzisyen Ozan Doğulu ve Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz gibi isimler katıldı. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşen törende medya ve iletişim dünyasının ünlü simaları ödüllerini öğrencilerin elinden aldı.
Türkiye genelinde 1.250 öğrencinin oylarıyla belirlenen Medya ve Yeni Medya 2012 Ödülleri kapsamında En İyi Haberci ve Anchorman, En İyi Köşe Yazarı, En İyi Haber Programı Sunucusu, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Sanatçı, En Beğenilen Blogger olmak üzere farklı kategorilerde ödüller yer aldı.

‘Medya ve iletişim sektöründe başarı için küresel standartlarda öğrenci yetiştiriyoruz’
Gülgün Feyman ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Pazarlama Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nüket Güz’ün sunuş konuşmalarıyla başlayan ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Yüksel, Türkiye’deki tek lojistik temalı tek yüksek okul olan Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu’nun gençleri gerekli uzmanlık ile donatmak ve küresel standartlarla uyumlu yetişmelerini sağlamayı amaçladığını belirtti.
Yüksel, medyadaki dönüşümün sektörün standartlarını da değiştirdiğine dikkat çekerek teknolojiyi takip edebilen ve performanslarını yüksek standartlarda tutabilenlerin başarıya ulaşacağını söyledi.
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti Başkanı Ruhi Engin Özmen ise günümüzde iletişimin ve iletişimcilerin öneminin bir kat daha arttığını ve dolayısıyla iletişim alanında verilen ödüllerin sektörde yaşanan hıza ve gelişmelere bağlı olarak, daha fazla önem kazandığını belirtti.

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ