logo

Karaburun 44
28 Mayıs 2013

Dünyanın En Şanslı Erkeği (Galeri)

Dünyanın En Şanslı Erkeği (Galeri)

Dünyanın en seksi vücutlu modellerinden biri olarak görülen Swanepoel, tüm erkeklerin hayallerini süsleyecek kadar güzel.

Süper model dünyasının en güzel isimlerini bir araya getiren Victoria’s Secret meleklerinden Candice Swanepoel, Florida’da tatildeydi.

Muhteşem vücudu ile markanın en gözde meleklerinden biri olmayı başaran 24 yaşındaki Brezilyalı model, kendisi gibi model olan sevgilisi ile birlikte havuz sefası yaptı.

İngiliz basınından Daily Mail’in haberine göre, süper mini siyah bikinisi içinde Swanepoel, yine büyüleyiciydi.

Seksi modelin, 18 yaşından bu yana birlikte olduğu sevgilisi Hermann Nicoli ile oldukça mutlu görünüyordu. Çiftin yaklaşık 6 yıldır süren birliktelikleri birçok erkeği kıskandıracak türden.

Dünyanın en seksi vücutlu modellerinden biri olarak görülen Swanepoel, tüm erkeklerin hayallerini süsleyecek kadar güzel…

15 yaşında, bir markette alışveriş yaptığı sırada keşfedilen süper model, kendisi gibi başarılı bir model olan sevgilisi Nicoli ile 18 yaşında olduğu sırada Paris’te bir davette tanıştı.

O günden beri hiç ayrılmayan çiftin giderek derinleşen ilişkisi birçok erkeği kıskandıracak ve kadar kusursuz ilerliyor.

Kaynak: haber365.com
#

SENDE YORUM YAZ