logo

Karaburun 44
28 Mayıs 2013

Evinde ölü bulundu

Evinde ölü bulundu

DENİZLİ’de, acil tıp teknisyeni 27 yaşındaki Cansu Yıldıztepe, evinde ölü bulundu.

Yalnız yaşayan genç kadının, alkolle birlikte çok sayıda ilaç aldığı için yaşamını yitirdiği belirlendi.

Bir süre Sevindik Aile Sağlığı Merkezi’nde sözleşmeli acil tıp teknisyeni olarak çalışan Cansu Yıldıztepe’nin uzun süre ortalıklarda görünmemesi üzerine merak eden yakınları, dün öğlende, Sırakapılar Mahallesi, mimar Sinan Caddesi’ndeki evine geldi. Israrla zile basmalarına rağmen kapıyı açan olmaması üzerine şüphelenen yakınları, durumu polise bildirdi. Çilingir yardımıyla eve giren polis, yalnız yaşayan Yıldıztepe’nin cesediyle karşılaştı.

Geçen yıl eşinden boşandıktan sonra, işi bırakıp, psikolojik tedavi görmeye başladığı öğrenilen Yıldıztepe’nin yanında bira ve ilaç kutuları bulundu. Polis ve savcının evdeki incelemesinin ardından, Yıldıztepe’nin cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Buradaki otopside, genç kadının alkolle birlikte çok sayıda ilaç içtiği için yaşamını yitirdiği belirlendi. Polis, genç kadının ölümüyle ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Daha önce benzer şekilde hastaneye kaldırıldığı öğrenilen Yıldıztepe’nin yakınları tarafından bugün morgdan alınan cenazesi, öğlende Gümüşler Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ