logo

Karaburun 44

Havada duran adam şaşkınlık yarattı

Havada duran adam şaşkınlık yarattı

İsviçre’deki sokak şovunda havada askıda kalarak herkesin dikkatini çeken iki kişilik ekip, yılbaşının yaklaştığı bu günlerde ilginç kareler oluşturdu.

Cenevre’den sonra Lozan sokaklarında da düzenlenen sokak şovunda, altta oturan adamın tuttuğu sopayı tutarak havada oturan bir adam, dondurucu soğuğa rağmen sokaktan geçen herkesi çevresinde toplamayı başardı.
Herkesin nasıl olduğunu merak ettiği, üsttekinin mi yoksa alttakinin mi daha meziyetli olduğunu sorguladığı, yani altta oturanın mı üsttekini kaldırdığı yoksa üsttekinin mi fazla ağırlık yapmadan havada asılı kalabildiği sorusuna cevap aradığı grubun gösterisini, insanlar yakından incelemesine rağmen çözemedi.

Gösteri, dünyada yaşam standardının en yüksek olduğu şehirlerden biri olan Cenevre’de yapılmasından dolayı fotoğraf çeken turistlerin espri konusu da oldu. Gösteriyi izleyen turistler, ‘burada yaşam standardı o kadar yüksek ki insanlar uçmaya başlamış’ yorumlarında bulundu.

Yılbaşının yaklaştığı, yılbaşına özgü şarkıların çalınmaya başladığı ve sokakların ışıklandırıldığı bu günlerde Avrupa genelinde bu tarz gösterilerin artması bekleniyor.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ