logo

Karaburun 44

Elektronik müzikte bu ikiliye dikkat

Elektronik müzikte bu ikiliye dikkat

Berat Salman, Doğukan Manço ve Cihat Uğurel gibi prodüktörlerle çalıştı ve aynı sahneyi paylaştı, kendini prodüksiyonda geliştiren Berat, ekibin bel kemiği.

ELEKTRONİK MÜZİKTE BU İKİLİYE DİKKAT

Ekibin diğer ismi, sosyal medya ile tanınan ConDalton ise, hazırlamış olduğu setler ile 2010 yılında TDSMix listesinde Türkiye’nin en çok dinlenen arşivlerini oluşturdu, çeşitli organizasyonlarda sahne aldı. Ariyel Kardeşler, Emrah Göktaş, Burak Urgay gibi isimler ile birlikte aynı sahneyi paylaştı. Beraber hazırlamış oldukları birçok aranje, radyolarda ve onlarca DJ’nin playlistinde yer aldı. 2013 yazında yeni bir oluşumla müzik piyasasına dönüş yapan ikili, dünyaca ünlü DJlerden Mike Hawkins, Betoko, Sascha Braemer ve Climbers ile aynı sahnede yer aldı. Dirty Electro tarzında kendilerine güvenen ikili, gang tarzları ve sahnedeki uyumlarıyla, geçen senelerde kendinden sıkça söz ettiren ünlü prodüktör Lan Carey tarafından tam destek aldı.

İkili, 2014 yılında kendilerinden sıkça söz ettireceğe benziyor. Future Factory ekibiyle Taksim Innpark’ta sahne alan ikili, yeni projeleriyle geliyor.

Kaynak: ensonhaber.com
#

SENDE YORUM YAZ