logo

Karaburun 44

Üniversiteli Simge’nin sır ölümü

Üniversiteli Simge’nin sır ölümü

Üniversiteli Simge'nin sır ölümü6’ıncı kattaki öğrenci evinin balkonundan düşerek öldü.

İZMİR’in Bornova İlçesi’nde, üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Simge Tutuğ, kaldığı 6’ıncı kattaki öğrenci evinin balkonundan düşerek öldü. Simge Tutuğ’un, akşam saatlerinde telefonla yakınları ile tartıştığı belirtilirken intihar ettiği sanılıyor.

Olay, saat 02.00 sıralarında, Kazım Dirik Mahallesi 220 Sokak 213 numarada meydana geldi. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi Simge Tutuğ ile birlikte kaldığı kız arkadaşı, dün akşam bir süre salonda oturarak vakit geçirdi. Tutuğ, daha sonra odasına geçti. Gece geç saatlerde öğrencilern bir kız arkadaşı misafir olarak yanlarına geldi. Tutuğ’un yanına giden ev arkadaşı, misafir geldiğini belirterek kendisini salona çağırdı. Simge Tutuğ, ısrara rağmen “Benim için uyuyor dersin. Canım gelmek istemiyor” diyerek odasından çıkmadı, arkadaşı da salona gitti.

Bir süre sonra bina dışından gürültü duyuldu ve Simge Tutuğ yerde kanlar içinde hareketsiz halde bulundu. İhbar üzerine sevk edilen polis ve sağlık görevlileri ağır yaralı Simge Tutuğ’u ambulansla Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırdı. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen Tutuğ, kurtarılmadı.

Ev arkadaşı, psikolojik sorunlarının bulunduğu Simge Tutuğ’un, ailesiyle akşam saatlerinde telefonla görüşürken tartıştığını anlattı. Evde herhangi bir intihar notu bulunamazken Tutuğ’un odasında çok sayıda antidepresan hap olduğu tespit edildi.  Simge Tutuğ’un cesedi, kesin ölüm nedenin tespit edilebilmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Soruşturma sürdürülüyor.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ