logo

Karaburun 44

Cem Yılmaz boşanmayla ilgili konuştu

Cem Yılmaz boşanmayla ilgili konuştu

Russell Crowe’la oynayacağı film için Avustralya’ya uçan Cem Yılmaz, Ahu Yağtu ayrılığıyla ilgili konuştu.

Yönetmenliğini Russell Crowe‘un üstlendiği ve Çanakkale savaşı sonrasını anlatan ‘The Water Diviner’ adlı filimin çekimleri için Avustralya’ya giden Cem Yılmaz, Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. Boşanmasının ardından ilk kez görüntülenmiş olmasına rağmen bir hayli keyifli olduğu gözlenen usta komedyen, ayaküstü kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. Film hakkında konuşan Cem Yılmaz, ”’Film Çanakkale’de 1915′den sonra geçiyor.. Oğullarını arayan bir Avustralya’lıyı anlatıyor… Ben Osmalı subayını canlandırıyorum burada. Komedi tarzında bir film olmayacak dram olacak. Daha öncede Av Mevsimi’nde dram oynamıştım. Bu sefer 35 gün boyunca orada kalacağız” dedi. Cem Yılmaz, bu arada günlerdir konuşulan Ahu Yağtu‘dan boşanma olayı hakkında ilk kez yorumda bulundu. Yılmaz, ”Olan oldu, heyşeyin hayırlısı olur inşallah bu tarz konulara daha fazla değinmek istemiyorum. 35 gün boyunca buralardan uzak olacağım en çok oğlumu özleyeceğim” derken, kendisinin eşine ihanet ettiği şeklindeki çıkan haberlere ise, ”Yo yooo bu konulara girmeyeceğim” diyerek çıkan dedikodulara noktayı koydu. Dubai aktarmalı gittiği Avustralya yolculuğu için Check İn yaptıracağı sırada cebindeki paralarını düşüren Cem Yılmaz, paralarını toplarken ortaya renkli görüntüler çıktı. Oldukça keyifli olan usta komedyen fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmazken, pasaport kontrolünden geçerken ise, şapkasını çıkartarak kameraya gülümseyerek poz verdi.

FİLM İÇİN KAMPA GİRİYORUZ

Filmde bir diğer rol alan isim olan Yılmaz Erdoğan ise Cem Yılmaz’ın ardından alana giriş yaptı. Film hakkında yorumlarda bulunan Erdoğan, ”Sete uyum sağlamamız için 1 hafta erkenden gidiyoruz. Bu hafta bizim için kamp haftası olacak. Binbaşı Hasan karakterini canlandırıyorum filmde, Cem Yılmaz ile silah arkadaşıyız, filmde aslında Türk subayı tarafını temsil ediyoruz… Bizim için çok güzel bir deneyim olacak böylesine büyük starlarla çalışmak apayrı bir heyecan. Avustralya çekimlerinin ardından Mart ayında da Türkiye’de İstanbul ve Fethiye’de 2 haftayı bulan çekimlerimiz olacak.

TAKIM İŞLERİNİ SEVERİM

Ortağı olduğu yapım şirketi tarafından çekilen ‘Düğün Dernek’ filmi hakkında da soruları cevaplayan Yılmaz Erdoğan, ”Arkadaşlarımı tebrik ediyorum çok büyük bir başarıya imza attılar. Onlar iyi bir takım böylesine güzel bir takım başarınca daha da hoşuma gidiyor… Ben takım işlerini severim. Eğer ikincisi için onlardan bir teklif gelirse tabii ki oynarım. Kimse bir filmin 4.5-5 Milyon kişiye ulaşacağını tahmin edemezdi. Daha da yukarı çıkacaktır eminim ki” dedi.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ