logo

Karaburun 44
21 Ocak 2014

Süper Lig’e bomba transferler!

Süper Lig’e bomba transferler!

Bursaspor, Trabzonsporlu futbolcu Volkan Şen ile 4.5 yıl, Manisasporlu futbolcu Bekir Yılmaz ile de 3.5 yıllık anlaşma sağladı.

Trabzonspor’da kadro dışı kalmasının ardından eski takımı Bursaspor’un yeniden gündemine giren Volkan Şen, bugün Özlüce Tesisleri’ne geldi. Başkan Erkan Körüstan ile yapılan görüşmeler sonrasında Volkan’ın Bursaspor’la 4,5 yıllığına anlaştığı açıklandı.

KÖRÜSTAN: “ÖNÜMÜZDEKİ YILIN HAZIRLIĞINI ŞİMDİDEN YAPIYORUZ”

Başkan Erkan Körüstan basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Bursaspor’umuzun yetiştirdiği, şampiyonlukta katkısı olan Volkan’la 4,5 yıllık anlaşmayı yarın yapacağız. Prensipte anlaştık. Yarın imza töreni yapacağız, hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Manisasporlu Bekir Yılmaz’la da anlaştıklarını açıklayan Körüstan, “Bekir Yılmaz ile de anlaştık. Manisa’dan yola çıktı. 3,5 yıllığına prensip anlaşmasına vardık” dedi.

Sercan Yıldırım konusunda bir problem olmadığını da sözlerine ekleyen Körüstan, “Sercan Yıldırım ile ilgili Galatasaray’dan haber bekliyoruz. Bir problem yok. Büyük ihtimalle yarın onun da transferi gerçekleşir” şeklinde konuştu.

Transferleri plan çerçevesinde yaptıklarını sözlerine ekleyen Körüstan şöyle devam etti:

“Tüm transferleri plan çerçevesinde yapıyoruz. Önümüzdeki yılın hazırlığını şimdiden yapıyoruz. Yabancı sınırlaması ile ilgili sıkıntılar olacak. Bu olasılığa karşı hazırlığımızı da yapıyoruz.”

VOLKAN ŞEN: “HEYECANLIYIM”

Başkan Erkan Körüstan’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Volkan Şen ise şunları söyledi:

“Başkanıma teşekkür ediyorum. Burada olmaktan çok mutlu ve heyecanlıyım. Burada şampiyonluk yaşadım. Bundan sonrası için inşallah hayırlı olur ve tekrar şampiyonluğu alırız. Her şeyde bir hayır vardır. Trabzon’da güzel bir 2,5 yılım geçti. Haksızlık edemem. Ama ben burada doğdum büyüdüm ve bu takımda parladım. Tekrar geri dönmek gerçekten çok güzel. Daha farklı bir hırsla çıkacağım.”

TRABZONSPOR’DA GÖKHAN VE MUSTAFA’DAN 4.5 YILLIK İMZA

Trabzonspor Kulübü, 1461 Trabzon’dan transfer ettiği Mustafa Akbaş ve Gökhan Alsan ile 4.5 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

Bordo mavili kulübün, iki futbolcunun transferiyle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklama şöyle:

“Serbest futbolcu statüsünde bulunan Mustafa Akbaş ve Gökhan Alsan ile 4,5 yıllık (31.05.2018 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma yapılmıştır. Anlaşmalara göre, Mustafa Akbaş ve Gökhan Alsan’a sezonun kalan yarısı için 50 bin TL garanti ücret ve 5 bin TL maç başı, gelecek yıl için ise 110 bin TL ve 4 bin 583 TL maç başı ücret verilecek.”

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ