logo

Karaburun 44
26 Ocak 2014

Mancini’ye şok cevap!

Mancini’ye şok cevap!

Roberto Mancini’nin “Bu takımı ben inşa ettim” dediği Manchester City’nin Teknik Direktörü Manuel Pellegrini, “Bu sözler üzerine kafa yormuyorum. Herkes düşündüğünün doğru olduğunu söyleyebilir” dedi.

Manchester City Teknik Direktörü Manuel Pellegrini, geçtiğimiz günlerde Roberto Mancini’nin yaptığı açıklamalarla ilgili konuştu. Galatasaray Teknik Direktörü, eski takımı City’nin şu anki başarısının mimarı olarak kendini göstermişti. İtalyan teknik adam, “İngiltere’nin en önemli takımları arasında Manchester City’nin de adının geçmesinden mutluyum çünkü temelini ben inşa ettim. Kulübe kazandırdığım Aguero, Dzeko, Toure, Silva ve Nasri, takımın gol yükünü çekiyor” diye konuşmuştu.

İngiliz basını, İtalyan teknik adamın yaptığı konuşmayı Pellegrini’ye hatırlattı. City çalıştırıcısı, “Aslına bakacak olursanız bu sözler üzerine düşünmüyorum ve bu sözleri kafama takmıyorum. Mancini’nin söyledikleri sonuçta kendi düşünceleri ve herkes düşündüğünün doğru olduğunu söyleyebilir. Bunları analiz edecek en iyi kişi ben değilim. Sizin, kendisinin söylediklerini değerlendirecek, doğru mu yanlış mı olduğu konusunda fikre varacak elinizde daha çok argüman var” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ