logo

Karaburun 44

Muharrem İnce’den çok konuşulacak sözler

Muharrem İnce’den çok konuşulacak sözler

CHP Grup Başkanvekili Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Bu seçim ayakkabı kutusundaki dolarlarla cebinde harçlık olmayan babaların seçimidir” dedi.

CHP’li Muharrem İnce, seçim bürosu açılışı için geldiği Zonguldak’ın Devrek İlçesi’nde Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. İnce’ye, CHP Zonguldak Milletvekilleri Prof.Dr. Mehmet Haberal ile Ali İhsan Köktürk eşlik etti. İnce, Türkiye’nin ekonomisinin iyi olmadığını, gelecek günlerde daha büyük sıkıntılar yaşayacağını söyledi. Özgürlüklerin kısıtlanması, hukuk düzenine darbe indirilmesi, internetin yasaklanması, tribünlerde tezahüratlara müdahale edilmesi, AB başta olmak üzere dış dünyada ibretle takip edildiğini belirten İnce, şöyle konuştu:

Özgür dünyanın, çağdaş demokrat dünyanın kaygıyla izlediği bir Türkiye var. Bu Türkiye’nin ekonomisine de darbe vuracaktır, güvenliğine de darbe vuracaktır. Türkiye’nin başına büyük dertler açacaktır. Türkiye’nin, Suriye konusunda pekçok uluslararası arenada, Birleşmiş Milletler’de başını belaya sokacağını hep birlikte göreceğiz. İnşallah bu yanlışlardan hükümet vazgeçer. İnşallah millet oylarıyla bu yanlışların yapılmasına ‘dur’ der. Biz insanlarımızın mutlu olmasını, varlık içerisinde olmasını, özgür biçimde yaşamasını isteriz. İşletmelerin karlı olmasını isteriz. Onların mahçup olmasını istemeyiz. Onlara Allah bol kazanç versin isteriz. Ekonomimizin düzgün olmasını isteriz. Bu seçim ayakkabı kutusundaki dolarlarla cebinde harçlık olmayan babaların seçimidir.”

 

Kaynak:
Muharrem İnce Zonguldak'ta konuştu: Bu seçim... paylaşan: Sozcu
Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ