logo

Karaburun 44
11 Şubat 2014

Obama ile Beyonce arasında aşk iddiası

Obama ile Beyonce arasında aşk iddiası

Bir Fransız magazin muhabirinin  dün ortaya attığı bir iddia dünyada geniş yankı buldu. ABD Başkanı Obama ile ünlü şarkıcı Beyonce arasında ilişki olduğunu iddia eden gazeteci, Amerikan medyasının da bu haberi duyurmaya hazırlandığını öne sürdü.

Obama ile Beyonce arasında aşk iddiasıEurope 1 kanalında bir programa katılan Fransız muhabir, Amerikan Washington Post gazetesinin bugün büyük bir dedikoduyu ortaya çıkaracağını söyledi.

Sözünü ettiği haberi ise “biliyor musunuz şu sıralarda ABD’de çok büyük bir şey oluyor. Yarınki Washington Post gazetesinde de çıkacak. Başkan Obama ve Beyonce arasında bir ilişki olduğunu söylemek, basının uydurması olamaz” şeklinde duyurdu.

Fransız gazeteci,  iddiasına dayanak olarak, Obama çiftinin basında daha az fotoğraflarının çıkması ya da mesafeli fotoğraflar vermelerini gösterdi.

Eski başkan Kennedy’nin Marilyn Monroe ve Bill Clinton ise Monica Lewinsky ile olan ilişkilerini de hatırlattı magazin muhabiri ve “dünyanın en büyük gücünün lideri olabilirsiniz ama neticede insansınız” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda, Obama çiftinin arasının kötü olduğu ve boşanma eşiğinde oldukları iddiaları ortaya atılmıştı.

Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ