logo

Karaburun 44
28 Şubat 2014

Fenerbahçe bugün ne anlatacak?

Fenerbahçe bugün ne anlatacak?

FENERBAHÇE Yönetimi bugün saat 15.00’de bir basın toplantısı düzenleyecek.

Fenerbahçe bugün ne anlatacak

FENERBAHÇE Yönetimi bugün saat 15.00’de bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu basın toplantısını dün gece Fenerbahçe TV’de yönetici Deniz Tolga Aytöre açıkladı. Peki bu toplantıda neler dile getirilecek.

Sarı lacivertliler halen çalışmalarını sürdürüyor. Ama bize gelen ayrıntılara isterseniz bir göz atalım ve sarı lacivertlilerin toplantıda neleri dile getirmeyi planladıklarına bir göz atalım.

1- Barkovizyon gösterimi Sarı lacivertli kulüp Süper Lig’de Fenerbahçe aleyhine çalınan ama rakip takımlara çalınmayan düdükleri ekrana yansıtarak tek tek gösterecek . Çifte standartın altı çizilecek.

2- Melo’ya verilmeyen ceza Galatasaray’ın Brezilyalı oyuncusu Felipe Melo’nun Beşiktaş maçı sonrası yaptığı harekete verilmeyen ceza işlenecek. O hareketin bırakın ceza sportif ceza almamasını, 6222 sayılı yasaya göre bile cezalandırılması gerektiği ifade edilecek.

3- Egemen – Ersan standartı Sivas maçında kırmızı kart gören Egemen’in cezasının indirilmemesi örnek gösterilecek. Hemen hemen herkes o kart konusunda hakemin haksız olduğu konusunda birleşirken, aynı durumdaki Ersan Gülüm’ün (Beşiktaş- bursa maçında kırmızı kart görmüştü) cezasının indirilmesi çifte standart olarak gösterilecek.

4- Hakemlerin itirafları SİVAS MAÇI:  Top Sivaslı oyuncunun eline çarptığı halde “Göğsünü çarptı diye gördüm” diyen çizgi hakemi… BEŞİKTAŞ MAÇI: Verilmeyen 2 penaltı ve haksız kırmızı kart. KARABÜK MAÇI: 38 santimetre ile olmayan bir ofsayt kararının verilmesi..

5- Saha kapatma cezası Sarı lacivertli kulübe karşı bu cezanın bir tehdit unsuru gibi kullanılması. Edilmeyen küfürlerde dahi kulübün ceza kuruluna gönderilmesi.

VE SON NOKTA: Fenerbahçe’nin, TFF’ye karşı duruşunu açık ve net bir şekilde dile getirmesi ve bu eylemlerin son bulmaması halinde “Çok ağır yaptırımları” (havuz sistemi, ligden çekilme vs vs) hayata geçireceğini açıklaması bekleniyor.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ