logo

Karaburun 44

Cinnet geçiren baba dehşet saçtı! 6 ölü

Cinnet geçiren baba dehşet saçtı! 6 ölü

KAYSERİ’de cinnet geçiren inşaat işçisi 34 yaşındaki Kemal Duran, eşi ve 3 çocuğunu bıçak ve keserle öldürdükten sonra, 7 yaşındaki oğlunu kucağına alıp 11’inci kattan atladı. Baba- oğul da olay yerinde can verdi

Cinnet geçiren baba dehşet saçtı! 6 ölüOlay bugün saat 15.40’da merkez Melikgazi İlçesi Şirinevler Mahallesi’nde meydana geldi. Daha önce psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen inşaat işçisi Kemal Duran, ailevi sorunlar yüzünden çıkan kavga sırasında cinnet geçirdi. Kemal Duran, eşini ve 3 çocuğunu bıçak ve keser darbeleriyle öldürdükten sonra, 7 yaşındaki oğlunu kucağına alıp, oturdukları apartmanın 11’inci katındaki yangın merdiveninden boşluğa atladı. Yere çakılan baba- oğul da olay yerinde yaşamlarını yitirdi.

6 kişinin yaşamını yitirdiği aile faciası sonrası bölgeye çok sayıda polis sevk edildi. Ölen 4 çocuk ve annelerinin kimlikleri henüz öğrenilemedi.

KORKUNÇ OLAYDA DETAYLAR ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI

Kayseri’deki cinnet olayının detayları ortaya çıkmaya başladı. İlk bilgilere göre, inşaat işçisi baba N.D. (36) oturdukları apartmanın 2. Katındaki dairenin içinde ve merdiven boşluğunda karısı Ö. D., (30), kızı Rüya (1), oğulları Mert(3) ve Yiğit Taha’yı (5) bıçak ve keserle öldürdü. N.D., ardından 7 yaşındaki oğlu Kemal’i okuldan alarak binanın 11. katına çıkarak yangın merdivenine geçtiği, buradan da önce hayatta kalan son oğlunu aşağı attığı, ardından da kendini boşluğa bırakarak intihar ettiği belirlendi. Bu arada baba N. D’nin bir süre psikolojik tedavi gördüğü, anne Ö. D’nin de ilaç içerek intihara teşebbüs ettiği belirlendi.

Kayseri Emniyet Müdürü Mustafa Aydın,” Mimarsinan Şirinevler Mahallesi 80.Yıl Cumhuriyet Apartmanın önce 2 katında sonra 11 katındaki dairede elim bir olay yaşanmıştır. İnşaat işçisi 36 yaşındaki N.D kesici ve delici alet kullanarak eşi ve üç çocuğunu öldürmüş daha sonra küçük oğluyla 11 kattan yangın merdivenden atlayarak intihar etmiştir.Olayla ilgili Cumhuriyet Savcılığınca soruşturma yürütülmektedir” dedi.

CİNNET GEÇİREN BABA 15 GÜN ÖNCE ANTALYA’DAN GELMİŞ

Kayseri’de cinnet geçirerek karısı ve 4 çocuğunu öldüren 36 yaşındaki Nuri Duran’ın, sürekli bir işi olmadığı zaman zaman inşaatlarda çalıştığı 15 gün önce’de Antalya’dan döndüğü belirlendi. Nuri Duran’ın bir ay önce 300 TL’lik kirayı ödeyemediği için Şirinevler Mahallesi’ndeki Ülke apartmanından, 80. Yıl Cumhuriyet apartmanına ailesiyle birlikte taşındığı, eşi Özlem’in aile içi geçimsizlik nedeniyle 26 Şubat’ta hap içerek intihara teşebbüs ettiği ve kaldırıldığı hastanede midesi yıkanarak kurtarıldığı belirlendi. Çiftin, 2 gün önce de kavga ettiği, komşuların polis çağırdığı ortaya çıktı. Kocasıyla kavga eden Özlem’in, polise, 4 çocuğunun babası Nuri hakkında şikayetçi olmadığı, polislere işlem yaptırmadığı ifade edildi. Bu arada karısı Özlem, kızı Rüya, oğulları Mert, Yiğit Taha’yı bıçak ve keserle öldüren, ardından Necip Fazıl İlköğretim okulunda okuyan oğlu 7 yaşındaki Kemal’i 11’inci kattan attıktan sonra arkasından atlayarak ailesinin 5 ferdi ile birlikte yaşamını yitiren Nuri Duran’ın zaman zaman psikolojik rahatsızlık geçirdiği ve bu olay yaşanmasayrı kısa süre sonra yakınları tarafından tedavi görmesi amacıyla hastaneye yatırılmasının planlandığı öğrenildi.

YAN BİNANIN GÖREVLİSİNİN BELİNE DÜŞMÜŞ

Bu arada aile faciasının yaşandığı olayla ilgili ilginç bir ayrıntı daha ortaya çıktı. 11’inci kattan atlayan Nuri Duran’ın 80’inci Yıl Cumhuriyet Apartmanının hemen yanındaki Menekşe Apartmanının bahçesindeki bina görevlisi 35 yaşındaki Hakan Çertmek’in üzerine düştüğü anlaşıldı. Talihsiz bina görevlisi Çertmek’in belinden ve sağ bacağından yaralandığı için hastaneye götürüldü. Yapılan tedavisinden sonra taburcu edilen Hakan Çertmek, yürek yakan olayla ilgili “Önce yere bir şey düştü gürültüyle, sonra belime ve ayağıma bir başka şey düştü. Düşenlerin yan binadaki adam ile oğlu olduğunu gördüm. Belim ve ayağımdaki ağrı nedeniyle doktora gittim. Çok üzücü bir olaydı” dedi.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılan ve otopsi yapılan 6 cesedin, yarın Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesi Gazi köyünde toprağa verileceği belirtildi.

 

Kaynak:

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ