logo

Karaburun 44

Evinin karşısına yazdırmazsam…

Evinin karşısına yazdırmazsam…

MHP lideri Devlet Bahçeli Tekirdağ’da konuştu.

Devlet Bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Tekirdağ’da konuştu.. İşte Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

PKK 2014’Ü ÖZERKLİK YILI İLAN ETTİ

Oslo’dan başlayan, İmralı canisinde odaklanan, Kandil’de netleştirilen müzakere zinciri, HSYK’nın yeni yapısı, adaletin elinin kolunun bağlanması PKK’yı cesaretlendirmiştir. 4 gün önce Demokratikleşme paketiyle son aşamaya geldi. Son aşama PKK tarafından dillendiriliyor.

Suriye’de PKK’nın uzantısı PYD Batı Kürdistan Özerk yönetimini 3 kanton halinde kuruyorlar. Sayın Başbakan’ın en son Diyarbakır’da Barzani denen peşmerge Barzani lideriyle bir araya gelerek, şarkıcı olup olmadığı belli olmayan bir zavallıyla Türkiye’de Kuzey Kürdistan ifadesi ilk kez kullanılmıştır. PKK 2014 yılını özerklik yılı olarak ilan ediyoruz diyerek Kuzey Kürdistan özerk yönetiminin 30 Mart’tan sonra hayata geçeceğini söyleyip bir de utanmadan tehdit ediyor.

Türkiye bugün bölünmenin eşiğine geldi. Bunu kabul etmeyenler olabilir. Beşir Atalay’a sorun bakalım Türkiye’yi nereye götürüyorsunuz diye?

TC KALKINCA ZİRAAT’İN MEVDUATI MI ARTTI

İlkokuldan andımızı kaçırmanın gerekçesi ne olabilir? Türküm doğruyum çalışkanım sözünden niye rahatsız oluyorsunuz. Ziraat Bankası’nın başındaki TC neden kaldırılır? Bunun kaldırılmasıyla Ziraat’in mevduatında artış mı oldu? Türkiye’nin her tarafında parklarda, dağında, ovasında bazı kurumların önlerinde ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ sözünü kazımanın kime ne faydası var.

Demek ki demokratik açılımın kaldırım taşlarını döşemek için sinsi faaliyetlerle bu ülke karşı karşıya kaldı

ERDOĞAN EVİNİN KARŞISINA ‘NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE’ YAZDIRMAZSAM NAMERDİM

Erdoğan kulağın çınlasın. MHP diyor ki Allah nasip eder iktidar olduğumuzda iktidar olduğumuzda evinin karşısına ‘Ne Mutlu Türküm diyene’ yazdırmazsam namerdim.

ZİRAAT’TE KİM KALDIRDIYSA ONA TC’Yİ TEKRAR YAZDIRMAZSAM NAMERDİM

Ziraat Bankası’nda TC’yi kaldıran genel müdür oraya tekrar kendi elinizle TC yazdırmazsam namerdim

O ÇOCUKLAR ŞİMDİ ‘HIRSIZIM’ MI DESİN

Andımızı kaldırdın da o çocuklar şimdi Hırsızım mı desin. O çocuklar evinin önüne gelecek Andımızı okuyacak. Duy Recep Tayyip Erdoğan Türküm doğruyum çalışkanım diyecek.

17 ARALIK TÜRK SİYASİ TARİHİNDE KARA BİR GÜN

Allah’ın büyük lütfu 17 Aralık’ta bir olay oldu. 17 Aralık 2013 Türk siyasi hayatında bir kara gündür.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ