logo

Karaburun 44

Okmeydanı’nda olay!.. 1ölü, 2 yaralı!

Okmeydanı’nda olay!.. 1ölü, 2 yaralı!

Berkin Elvan’ın cenaze töreninin yapıldığı Okmeydanı semtinde, saat 22:00 sıralarında silah sesleri duyuldu.

OkmeydanıOlayda yaralanan 3 kişiden birinin hayatını kaybettiği açıklandı.

DHA Muhabirinin edindiği bilgiye göre, saat 22:00 sıralarında Okmeydanı sakini oldukları belirtilen bir grup, Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde toplanarak tekbir getirmeye başladı. Gruptakilerden bazılarının ellerinde sopa olduğu görüldü. Bu grup ile, Okmeydanı’nda Berkin Elvan ailesinin evinin çevresinde bekleyen başka bir grup karşı karşıya geldi. Kavga esnasında silah sesleri de duyuldu. Olayda 3 kişi yaralandı. Yaralılardan ikisi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, biri de Kasımpaşa’daki Deniz Hastanesi’ne kaldırıldı. Başından yaralanan ve  Deniz Hastanesi’nde tedavi altına alınan Burak Can Karamanoğlu kurtarılamadı. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan kişilerden birinin elinden, diğerinin ise sırtından yaralandığı ileri sürüldü.

“BÖLGEDE POLİS YOKTU”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, olayda ölen gencin 22 yaşında olduğunu açıkladı. Olay sırasında bölgede polisin olmadığına da dikkat çeken Babuşcu, Berkin Elvan’ın cenaze töreninden sonra çıkan olaylarda birçok seçim irtibat bürosunun zarar gördüğünü söyledi.

POLİS OLAY YERİNDE İNCELEME YAPTI

Okmeydanı Fetihtepe Mahallesi Fatih Sultan Caddesi’nde dün saat 22:00 sıralarında silah sesleri duyuldu. Olayda yaralanan 3 kişiden, 22 yaşındaki Burak Can Karamanoğlu hayatını kaybetti. Gece 01.30’da polis ekipleri olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Olay Yeri İnceleme ekipleri, cadde üzerinde dakikalarca delil topladı. Çevik kuvvet ekipleri de mahalle çevresinde bekleyişini sürdürüyor.

Kaynak:

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ