logo

Karaburun 44
12 Mayıs 2014

Aziz Yıldırım’dan taraftara sert tepki

Aziz Yıldırım’dan taraftara sert tepki
Azizi Yıldırımı Çıldırdı
Kutlamalarda Alex tezahuratı yapan bir grup Fenerbahçeliye Başkan Aziz Yıldırım sert tepki verdi
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, şampiyonluk kutlamasında konuşma yaparken kale arkasından gelen “Alex” tezahüratlarına büyük tepki gösterdi. Konuşmasının hemen başlarında, kale arkasındaki taraftar grubundan yükselen Alex tezahüratları üzerine öfkelenen Yıldırım, şunları söyledi:
“Terbiyesizlik etmeyin, terbiyesizlik etmeyin. Burada Fenerbahçe’nin şampiyonluğunu kutluyoruz. Bir şahıs üzerinden değil, bu kadar insanın emeğini kutluyoruz. Sizi bir daha bu stada sokmam. Terbiyesizler! Ahlaksızlar! Paralı köpekler! Bu kadar ağır hakaret ediyorum! Yeter artık! Alex’i ben aldım, bu kulübe faydası olacak diye. Sizler yuhaladınız, ben yine tuttum bu kulübe faydası olacak diye. Ama Fenerbahçe’ye faydası olmayacağını düşündüğüm için gönderdim.
Bu çocukların emeğine haksızlık etmeyin, terbiyesizlik etmeyin. Ayıp denen bir şey var! Bu akşam burada Fenerbahçe, 3 Temmuz’dan beri yaşadıklarının hesaplaşmasını yapıyor. Sizin gibi, Karabük maçından sonra geçen sene, ‘şike şike’ diye bağırmıyor. Sizler Fenerbahçeli değilsiniz! Bir daha bu tribünlere giremeyeceksiniz. Herkesin önünde söz veriyorum! Ahlaksızlar!”

Kaynak:

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ