logo

Karaburun 44

Ali Şen’in en acı günü

Ali Şen’in en acı günü

Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Ali Şen’in torunu Alp Ali Şen’in cenazesi Teşvikiye Camii’ne getirildi.

Ali Şen'in en acı günü

Ali Şen ile Alp Ali Şen’in babası Adnan Şen, cenaze aracından alınan tabutu musalla taşına kadar omuzlarında taşıdılar. Ali Şen,  torunun tabutu başında dua ettikten sonra tabuta sarılarak ağladı. Spor, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda ismin katıldığı cenazede taziyeleri Ali Şen, oğulları Adnan Şen ve Metin Şen ile birlikte kabul ediyor. Ali Şen ve Adnan Şen ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.  17 yaşında hayatını kaybeden Alp Ali Şen’in cenazesi Teşvikiye Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip Zincirlikuyu’daki aile kabristanında defnedilecek.
GÖZALTINA ALINAN KAMYON SÜRÜCÜSÜ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen’in torunu Alp Ali Şen’in hayatını kaybettiği kazanın ardından gözaltına alınan kamyon sürücüsü Ahmet A.adliyeye sevk edildi. Şile Jandarma Karakolu’nda işlemleri tamamlanan Ahmet A, daha sonra Şile Adliyesi’ne getirildi. Ahmet A’nın adliyedeki işlemleri sürüyor.

Kaynak:

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

#

SENDE YORUM YAZ