logo

Karaburun 44

Operasyonu dün Twitter’dan duyurdu, hesabı kapandı

Operasyonu dün Twitter’dan duyurdu, hesabı kapandı
İstanbul’da bu sabah 22 Temmuz’dan sonra polise yönelik ikinci büyük dalga operasyon başlatıldı. Operasyonu dün akşam hesabından duyuran Twitter fenomenlerinden Fuat Avni’nin (@fuatavni) hesabının kapatılması dikkat çekti.
Operasyonu dün Twitter'dan duyurdu, hesabı kapandı

İstanbul’da bu sabah 22 Temmuz’dan sonra polise yönelik ikinci büyük dalga operasyon başlatıldı.Operasyonu dün akşam Twitter fenomenlerinden Fuat Avni hesabında yazdı.

Fuat Avni Twitter hesabından ‘Yarın sabah erken saatlerde İstanbul İstihbarat Şube polislerine operasyon yapılacak.Operasyonda 32 kişiyi gözaltına almayı planlıyorlar. Düzmece ve zorlama dosyalar hazır.KÇG, bugünkü toplantıda ‘Olabildiğince çok kişi gözaltına alıp korku ve sindirme pisikolojisini devam ettirelim’ kararı aldı.Rol dağılımı yapıldı. Operasyon savcısı Okan Özsoy, müfettiş Selim Kutkan, sorgu hakimi Cevdet Özcan ve Fevzi Keleş.’Operasyon deşifre olunca siyasi olduğu anlaşılıyor’ diye yandaş ve tetikçilerden sakladıkları kumpası deşifre ettim. Sabah ola hayrola’ diye yazdı.

Hesabı kapatıldı

Akşam attığı tweetlerle dikkat çeken @fuatavni hesabı ilerleyen saatlerde kapatıldı. Ancak Twitter fenomeni, yedek hesaptan tweet yazmaya devam etti.
İlk tweetinde ise “Seninle hesabım böyle kapanmaz, korkma

 

#

SENDE YORUM YAZ