logo

Karaburun 44

Kedileri öldüren o kadın serbest bırakıldı!

Kedileri öldüren o kadın serbest bırakıldı!
Kedi ve köpeklere musallat olarak işkence yapan kadın polis ekipleri tarafından yakalanrak gözaltına alındı. Şüpheli kadın, olayı hatırlamadığını iddia etti.

Kedileri öldüren o kadın serbest bırakıldı!

Fatih’te geçen gün, 2 yavru kediyi acımasızca öldüren 27 yaşındaki Derya Koçak, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ndeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Aksaray Şehit Vedat Ulusoy Polis Merkezi’ne getirildi. Koçak’ın gözaltında bulunduğu polis merkezinin önüne gelen bazı sivil toplum örgütü üyeleri burada basın açıklaması yaptı. Grup adına açıklama yapan Onur Dalar, olayın takipçisi olacaklarını belirterek, “Bu olayın benzerlerinin yaşanmasına engel olacağız. Olaya sebep olan söz konusu şahsın cezalandırılması ve rehabilite edilmesi için hukuki olan bütün yolları deneyeceğiz” dedi.

Basın açıklamasının ardından grup sessiz bir şekilde dağıldı. Ardında kedilerin ölümüne sebep olan Derya Koçak ise akli dengesi yerinde olmadığı gerekçesiyle serbest bırakılarak ailesine teslim edildi. Annesi ile polis merkezinden çıkan Derya Koçak’a bazı hayvan severler tepki gösterdi. Koçak, polis aracına bindirilerek uzaklaştırıldı. Hayvan severler, Koçak’ın serbest bırakılmasına tepki gösterdi.

 

Kaynak:

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

#

SENDE YORUM YAZ