logo

Karaburun 44

Film gibi operasyonla yakalandı

Film gibi operasyonla yakalandı
GAZİANTEP’te, boşanmak istediğini söylediği için tartıştığı eşini bıçaklayarak yaraladıktan sonra tüfekle havaya ateş açarak kaçan Müslim Şahin, polis tarafından gizlendiği sazlıkta yakalandı.
Film gibi operasyonla yakalandı

Olay, öğle saatlerinde 29 Ekim Mahallesi’nde meydana geldi. İşsiz olduğu öğrenilen Müslim Şahin, ailevi nedenlerden dolayı eşi Elif ile tartıştı. Tartışma sırasında iddiaya göre Elif Şahin, eşine boşanmak istediğini söyleyerek evden ayrıldı. Duruma öfkelenerek dışarı çıkan Müslim Şahin, 29 Ekim Aile Sağlığı Merkezi önünde karşılaştığı ve yeniden tartıştığı eşini bıçakla bacağından yaraladı.

TÜFEKLE ATEŞ EDİP KAÇTI

Müslim Şahin kaçarken, olayı görenler durumu polise bildirip yaralı kadını Aile Sağlığı Merkezi’ne götürdü. Kısa süre sonra yeniden olay yerine gelen Müslim Şahin, Aile Sağlığı Merkezi’nde tedavisi yapılan eşini görmek istediğini söyleyince çevredekilerin müdahalesiyle karşılaştı ve eve döndü. Müslim Şahin bu kez evden tüfek alarak Aile Sağlığı Merkezi önüne geldi, ancak bu kez kendisini fark eden polisleri görünce havaya ateş ederek kaçtı.

Şahin’in peşine düşen polisler, telsiz anonsu ile durumu bildirerek takviye destek istedi. Şüphelinin silahlı olduğunun bildirilmesinin ardından bölgeye aralarında özel harekatçıların da bulunduğu çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Çelik yelek giyen ve mahalleyi ablukaya alan polislerin, 1 saat süren arama çalışmasının ardından Müslim Şahin, hobi bahçelerinin yanında gizlendiği sazlık alanda yakaladı.

Gözaltına alınan Şahin, sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Bacağından bıçakla yaralanan Elif Şahin’in sağlık durumunun ise iyi olduğu bildirildi.

 

Kaynak:

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

#

SENDE YORUM YAZ