logo

Karaburun 44
06 Eylül 2014

Antalya’da Fenerbahçe izdihamı

Antalya’da Fenerbahçe izdihamı
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler ve futbolcular, Fenerbahçe Antalya Futbol Okulu’nu ziyaret etti.

Antalya'da Fenerbahçe izdihamı

Bir dizi etkinliğe katılmak için Antalya’da bulunan Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkanlar Mithat Yenigün, Nihat Özbağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Selim Sapan ile futbolcular Volkan Demirel, Alper Potuk ve Dieoga Ribas Fenerbahçe Antalya Futbol Okulu’nda öğrencilerle buluştular.

Fenerbahçe Antalya Futbol Okulu’nun öğrencileri, okulun girişinde Başkanı, yöneticileri ve futbolcuları çiçeklerle karşıladı. Ziyarette Başkan Aziz Yıldırım okulun sorumlusu Gökhan Bozkaya ve Fenerbahçe Spor Okulları Genel Koordinatörü Banu Dizdar’dan bilgiler aldı.

Okul öğrencileri ve ziyarette hazır bulunan öğrencilerin velileri, yakınları; Başkan Yıldırım, yöneticiler ve futbolcularla hatıra fotoğrafları çektirip, onlardan imza aldılar.

YOĞUN İLGİ

ANTALYA Fenerbahçeliler Derneği tarafından bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen imza gününde taraftarlar kaleci Volkan Demirel, futbolcular Diego Ribas ile Alper Potuk’la bir araya geldi.

‘Şampiyonluk Galası’ adlı etkinlik kapsamında Fenerbahçe futbol takımının kalecisi Volkan Demirel, futbolcular Diego Ribas ile Alper Potuk imza gününde taraftarlarla buluştu. Bir alışveriş merkezindeki Fenerium mağazasında düzenlenen imza gününe sarı lacivertli takımın taraftarları yoğun ilgi gösterdi. Mağazanın bulunduğu katta uzun sıra oluşturan taraftarlar, kapıda izdihama neden oldu. Güvenlik görevlileri tarafından sırayla mağazaya alınan taraftarlar, futbolcularla fotoğraf çektirip, forma imzalattı.

Etkinlikte gazetecilere açıklama yapan kaleci Volkan Demirel, Antalya’daki taraftarlar için kente geldiklerini, onlarla olmaktan mutlu olduğunu belirtti. Yeni sezonda forma satışlarının rekor kırdığını ifade eden Volkan, “Biz istiyoruz ki onlar rekorları alt üst etsin formalarımız satılsın. Kulübümüzün ihtiyacı var. Fenerbahçe taraftarı üzerine düşen görevi yapacak” dedi.

Trabzonspor maçında cezası nedeniyle oynamayacağını aktaran Volkan, “Maça gitmeyeceğim ama takım arkadaşlarım ellerinden geleni yapacaktır. Son üç dört sezondur galip geliyoruz, güzel bir galibiyet alıp üç puanla yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Alper Potuk ise zorlu Trabzonspor deplasmanında sahaya takım olarak ellerinden gelenin en iyisini yansıtıp üç puanla dönmek istediklerini kaydetti. İmza gününde taraftarın yoğun ilgisinden kendilerini mutlu ettiğini aktaran Alper Potuk, onları mutlu etmeye çalışacaklarını söyledi.

Diego Ribas da imza gününde taraftarlarla bir arada olup onlara yakınlık göstermeye çalıştıklarını dile getirdi. Gazetecilerin Trabzonspor maçında sahada olup olmayacağı yönündeki sorusuna Ribas, şöyle cevap verdi:

“Başımızda antrenör var oynatıp, oynatmama kararı kendisine ait. Antrenmanlarda çok iyi durumdayım ve hazır durumdayım. Bir aylık ayrılığım oldu. Maç performansı maç oynayarak gelişecek kendimi çok iyi hissediyorum, hazırım. Hocam görev verdiği takdirde elimden gelin fazlasını yapacağım.”

Trabzonspor karşısında oynayacakları maçta stattaki atmosferin farklı ve özel olduğunu duyduğunu belirten Ribas, kendileri için önemli olanın kazanacakları üç puan olduğunu dile getirdi. Ribas, “Üç puan için sahada bütün mücadeleyi vereceğiz ve üç puanla İstanbul’a döneceğiz” dedi.

ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

ANTALYA Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen ‘Şampiyonluk Galası’ adlı etkinlikte Başkan Aziz Yıldırım, Türkiye genelinde şubeler açıp kulübe 1 milyon taraftarın üye olmasını hedeflediklerini söyledi.

Antalya Fenerbahçeliler Derneği tarafından Kundu’daki bir otelde ‘Şampiyonluk Galası’ düzenlendi. Galaya Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkan Mithat Yenigün, Nihat Özbağı, Yönetim Kurulu Üyesi Selim Sapan, kaleci Volkan Demirel, futbolcular Diego Ribas ile Alper Potuk katıldı. Gala salonuna Fenerbahçe Marşı eşliğinde giren Aziz Yıldırım, taraftarlardan yoğun ilgi gördü. Galada taraftarlar, Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcuların oturduğu masada fotoğraf çekmek için yoğun çaba sarf etti. Taraftarlar Başkan Yıldırım ve futbolcularla özçekim yaptı.

Etkinlikte konuşan Aziz Yıldırım, 1 milyon üye projesi kapsamında Türkiye genelinde şube açacaklarını söyledi. 1 milyon Fenerbahçeliyi kulübe üye yapmayı hedeflediklerini belirten Yıldırım, demokrasiyi Fenerbahçe içerisinde büyüterek yaşatmayı planladığını söyledi. Yeni dönemde spor okullarına da önem vereceklerini kaydeden Yıldırım, “Bizler bütün Fenerbahçelilere güvenerek bu yola çıktık. Bu yolda yalnız olmayacağımızı biliyorum. Yeni dönemde Anadolu’nun her yerinde genç çocukları İstanbul’a götürerek Fenerbahçe spor kulübü içerisinde spor yaptıracağız. Geçmiş şampiyonluğu kutlarken gelecekteki şampiyonluğun müjdesini bu gece burada sporcu arkadaşlarımız konuşmalarıyla verecek” dedi.

Volkan Demirel ise saha içerisinde takım olarak ellerinden geleni yaparak şampiyon olup, 4’üncü yıldızı kazanacaklarını söyledi. Alper Potuk da ligde başarılı sonuçlar için sahada ellerinden gelen mücadeleyi vermeye devam edeceklerini kaydetti. Diego Ribas da Fenerbahçe gibi özel, şampiyon kulübün parçası olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

Etkinlikte Antalya Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Samut, Aziz Yıldırım’a takımının amblemini hediye etti. Müzik dinletisiyle devam eden etkinlikte taraftarlar marşlar söyleyip eğlenceli vakit geçirdi.

 

#

SENDE YORUM YAZ