logo

Karaburun 44

Genç kadının ölümün kıyısında durduğu O ANLAR!

Genç kadının ölümün kıyısında durduğu O ANLAR!
N.K., temizlik görevlisi gibi davranan bir polis tarafından üzerine bir kova su dökülerek şaşkınlığından yararlanılarak etkisiz hale getirildi.

Genç kadının ölümün kıyısında durduğu O ANLAR!

İZMİR’in Bayraklı İlçesi’ndeki Kan Bağış Merkezi’ne elinde ekmek bıçağıyla giren ve karnına dayadığı bıçakla yaşamına son vereceğini söyleyen N.K. (37), telefonda konuştuğu ağabeyine, “Ben yalnızca sevgi istedim” dedi, ardından bina dışına çıkan N.K., temizlik görevlisi gibi davranan bir polis tarafından üzerine bir kova su dökülerek şaşkınlığından yararlanılarak etkisiz hale getirildi.

İzmir’deki çocukken ilgi duyduğu F.D. için kent dışından geldiği öğrenilen N.K.’nın, duygularına karşılık bulamayınca bunalıma girdiği öğrenildi. Olay, Bayraklı İlçesi Alija İzzetbegoviç Caddesi’ndeki İzmir Kan Bağış Merkezi’nde saat 14.30 sıralarında yaşandı. N.K., bir süre önce İzmir’e geldi ve bir kargo firmasında çalışan çocukken ilgi duyduğu F.D.’yi buldu. İddiaya göre, söz konusu kişiye duygularını açan N.K., olumsuz yanıt alınca çılgına döndü. Bunalıma giren N.K., Kan Bağış Merkezi’ne girip biranda yanında getirdiği ekmek bıçağını karnına dayadı. Kendini öldüreceğini haykıran N.K.’yı ikna edemeye çalışan merkez personeli, polis ve sağlık ekiplerine de haber verdi. Merkezin yöneticisi cep telefonunu verip N.K.’nın ağabeyi ile konuşmasını sağladı. Gözyaşlarına hakim olamayan N.K., ağabeyine “Ben yalnızca sevgi istedim. Lütfen beni affedin” dedi. Bu sırada binaya F.D. de geldi ve N.K.’yı ikna etmeye çalıştı.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Polis ekipleri, N.K.’dan polis merkezine gelmesini istedi, ancak N.K. bunu kabul etmedi. Daha sonra N.K.’ya kimsenin bir şey yapmayacağı söylenerek binadan dışarı çıkması sağlandı. Yanına kimseyi yaklaştırmayan N.K., bina önünde beklemeye başladı. Elindeki bıçağı bırakmayan N.K.’nın kendine zarar vermemesi için yoğun çaba harcayan polislerden biri, temizlik görevlisinin tişörtünü giyinip eline su dolu kova ve temizlik malzemeleri aldı. Polislerden biri N.K. ile konuşup dikkatini dağıtmaya çalışırken, temizlik görevlisi gibi davranan diğer polis, N.K.’ya yaklaştı. Bıçakla eline zarar veren N.K.’nın biranlık dalgınlığından faydalanan polis, bir kova suyu kadının üzerine döküp şaşkınlığından yararlanarak etkisiz hale getirdi. Sinir krizi geçiren N.K. gözyaşlarına boğuldu. Yere yığılan talihsiz kadına olay yerinde bekleyen sağlık görevlileri müdahale etti. Ardından Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan N.K., tedaviye alındı. N.K.’nın durumunun iyi olduğu öğrenildi. F.D.’nin ise ifadesine başvuruldu. Olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

 

Kaynak:

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

#

SENDE YORUM YAZ