logo

Karaburun 44

Manisa’da kaza dehşeti: 4 ölü!

Manisa’da kaza dehşeti: 4 ölü!

MANİSA Organize Sanayi Bölgesi’nde, kavşakta iki otomobilin çarpıştı, 4 kişi öldü, 3 kişi ağır yaralandı.

Manisa'da kaza dehşeti 4 ölü!

Öztaş Demir-Çelik Fabrikası’nda çalışan Yusuf Serdar Doğan’ın kullandığı 32 PC 444 plakalı çift kapılı otomobil, bugün saat 08.30 sıralarında, manisa Organize Sanayi Sitesi İpek Kağıt Fabrikası yakınlarındaki kavşakta karşıdan gelerek sola dönüş yapan Tor Demir Metal Ürünleri ve Makina Pazarlama Sanayi Şirketi’nde çalışan Erdinç Çoban Sefer yönetimindeki 34 LG 5464 plakalı otomobile sağ yan tarafından hızla çarptı.

Çarpışmanın şiddetiyle her iki otomobi demir yığına döndü. Otomobil sürücüsü Erdinç Çoban Sefer (26) yanındaki arkadaşları İbrahim Numaş (28) ve Sedat Güneşli (24) olay yerinde öldü. Ferhat Akgül (25) ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Üç kişinin öldüğü araçta bulunan Ferhat Akgül (25) ve Yusuf Ünyer (27) ile diğer otomobilin sürücüsü Yusuf Serdar Doğan ve yanındaki Cuma Akgün ise ağır yaralandı. Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alınan yaralılardan Akgül de doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Tedavileri süren diğer yaralıların ise hayati tehlikelerinin devam ettiği bildirildi. Kazada ölen ve yaralananların iş arkadaşı oldukları öğrenildi.
Manisa Emniyet müdürü Tayfur Erdal Ceren kazanın aşırı hız ve dikkatsizlikten kaynaklandığını söylerken, Doğan’ın kullandığı otomobilin hız göstergesinin 150 kilometrede takılı kaldığı görüldü. Polis kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

ÖLENLERİN 4’Ü DE SERVİSİ KAÇIRMIŞ

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kavşakta iki otomobilin çarpıştığı kazada ölen 4 kişinin cenazeleri Kırtık Mezarlığı Gasilhanesi’nde yıkandıktan sonra ailelerine teslim edildi. Kazada ölen 4 kişinin servis aracını kaçırmaları nedeniyle otomobille evlerinden alınarak çalıştıkları Tor Demir Metal Ürünleri ve Makina Pazarlama Sanayi Şirketi’ne getirilirken yaşamlarını yitirdikmleri öğrenildi.

Bu arada yetkiler kazada ölen 4 kişinin 2’sinin isimlerinde düzeltme yaptı, ölenlerin 26 yaşındaki Erdinç Çoban ve 24 yaşındaki Sedat Güneş olduğunu bildirdi.

 

#

SENDE YORUM YAZ