logo

Karaburun 44

Kaçan inek çadırın üzerine düştü

Kaçan inek çadırın üzerine düştü
Olayda, çadırda uyumakta olan bir kişi son anda kendini yana atarak ezilmekten kurtuldu.

Kaçan inek çadırın üzerine düştü

Beyoğlu’nda, kurbanlık hayvan satışı yerine getirilen bir inek, ipini kopararak kaçarken, bir çadırın üzerine düştü. Çadırda uyumakta olan bir kişi kendini son anda yana atarak ezilmekten kurtuldu. Duvar ile çadır arasına sıkışan inek ise itfaiye tarafından kurtarıldı.

Piyalepaşa Bulvarı’ndaki Beyoğlu Belediyesi Hayvan Satış Yeri’ne akşam saatlerinde yapılan kurbanlık hayvan nakliyatı sırasında, bir inek, ipini kopararak kaçmaya başladı. Sahibinin yakalamak için peşinden koştuğu inek paniğe kapılarak, alt tarafta bulunan bir çadırın üzerine düştü. Bu sırada, çadırda uyuyan 1 kişi son anda kendini yana atarak ezilmekten kurtuldu.

İNEK VİNÇLE ÇIKARILDI
Çadır ile duvar arasına sıkışan inek ise sahibi ve yardımcılarının tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Bunun üzerine itfaiyeye haber verildi. İtfaiye ekibinin çabaları sonucu, inek vinç yardımıyla sıkıştığı yerden çıkarıldı.
Kurbanlık ineğin sahibi, “Satış için kamyonetle kurbanlıkları getirmiştik. Kamyonetin kapısı açılınca, hayvanlar yorgunluğun etkisiyle paniklemiş. O esnada ipini kopartarak kaçmış. Duvardan aşağıya düşmüş. Neyse ki itfaiye ekiplerimiz kurtardı. Sağlığı yerinde şükürler olsun” dedi.
Kurbanlık ineğin üzerine düştüğü Ali Osman Dikmen ise, son anda yana kaçarak kurtulduğunu, buna rağmen belinde ağrı olduğunu belirterek, “Üzerime düştü dana. O sırada yatıyordum. Çadır söküldü. Benim çadırım söküldü. Yeter ki çadırımın parasını versinler. Ben iyiyim ben de bir şey yok” diye konuştu.

 

#

SENDE YORUM YAZ