logo

Karaburun 44

Alt geçitte yankılanan dehşet çığlıkları

Alt geçitte yankılanan dehşet çığlıkları
Unkapanı yaya alt geçidinde bir kadın, kapkapçının saldırısına uğradı. Kapkaççı kolundaki çantayı çıkaramadığı kadını yumruklayıp yerde sürükledi. Dehşet dolu anlar, sesli olarak güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Kadının korku dolu çığlıkları alt geçitte yankılandı.

Alt geçitte yankılanan dehşet çığlıkları

Unkapanı Yaya Alt Geçidi’nde bir kadının gasp edilme anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Olay dün saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Hergün binlerce kişinin geçtiği alt geçit yine hareketli. Peş peşe çok sayıda kişi geçiyor. Alt geçitteki işyerlerinden bazıları hala açık. Yaya alt geçidinin tenhalaştığı kısa bir an kamera açısına bir kadın giriyor. Bu sırada saat 21.07. Kadının sol kolunda çantası ve poşet asılı.YUMRUKLADI, YERDE SÜRÜKLEDİ

Hiçbir şeyden habersiz ilerleyen kadının arkasında bir anda 20-25 yaşların bir kişi beliriyor. Alt geçitte uygun bir anı kolladığı anlaşılan kapkaççı, kadının arkasından yaklaşıp sol kolunda asılı olan çantasını almaya çalışıyor. Saldırgan, çantayı çekiyor ancak çanta kadının kolundan çıkmıyor. Bunun üzerine saldırgan, kadının başına yumruk atıp yere düşürüyor. Yere düşen kadının çantasını alan kapkaççı hızla kaçıyor.

KOLU KIRILDI, ESNAF YANDIM ETTTİ

Kameralar aynı zamanda ses kaydı da yapıyor. Dehşeti yaşayan kadının çığlıkları yaya alt geçidinde yankılanıyor.
Kadının çığlıklarını duyan bir esnaf hemen yardıma koşuyor. Alt geçitten o sırada geçenlerin ise yollarına devam etmesi dikkat çekiyor. Kameraya bir kaç saniye sonra gaspçının kaçtığı yönden gelenler de yansıyor. Bu kişiler de yollarına hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor.

YAKINLARI HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Gasp dehşeti sonrası kolu ve yüzünden yaralanan kadın, yardımına gelen esnaf tarafından işyerine alınıyor. Esnaf durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, güvenlik kamerası görüntülerdeki saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Kol ve yüzünden yaralı genç kadının ise yakınları tarafından hastaneye götürüldüğü, durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Kaynak: Terkos Tv

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

#

SENDE YORUM YAZ