logo

Karaburun 44

Maçta kavga çıktı, hakem hastanelik oldu!

Maçta kavga çıktı, hakem hastanelik oldu!
ZONGULDAK’ta oynanan Karadeniz Ereğli Belediyespor ile Edirne Gençlikspor Bölgesel Amatör Lig karşılaşması, 62’nci dakikada iki takımın oyuncularının kavga etmesi sırasında kafasına yabancı madde atılan maçın orta hakemi Dursun Can tarafından tatil edildi.

Maçta kavga çıktı, hakem hastanelik oldu!

Ambulansla hastaneye kaldırılan hakem Can’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Beyçayır Stadı’nda karşılaşan Karadeniz Ereğli Belediyespor ile Edirne Gençlik arasında oynanan karşılaşma zaman zaman sert ve gergin geçti. İlk yarısı 0-0 sona eren maçın 62’nci dakikasında, konuk takımdan Orhan Kaan Ergen, rakibi Gökhan’a sert girdiği girince futbolcular arasında gerginlik yaşandı. Yaşanan itiş-kakışmanın ardından iki takım futbolcuları birbirine girdi. Yaşanan arbedenin ardından hakem Dursun Can, Edirnespor Gençlikspor’dan Orhun Kaan Ergen ile Ali Rıza Gündüz’e ve Ereğli Belediyespor’dan Ahmet Olgun’a kırmızı kart gösterdi. Bu sırada trübünden atılan yabancı bir madde hakem Dursun Can’ın kafasına isabet etti. Polis nezaretinde soyunma odasına giden hakem Can, kendisini iyi hissetmediğini belirterek maçı tatil etti. Hakem Can, saha içine gelen ambulansla Özel Echomar Hastanesi’ne kaldırıldı. Hakem Can’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
TRİBÜNDE KARIŞTI
Olayların yatışmasının ardından tribünde ise Karadeniz Ereğli Belediyespor yöneticileri ile taraftarlar arasında kavga çıktı. Ereğli Belediye Başkanı aynı zamanda Kulüp Başkanı Hüseyin Uysal ile misafir takım idarecileri ezilme tehlikesi geçirdi. Gözaltına alınan iki taraftar ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

 

Kaynak: Terkos Tv

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

#

SENDE YORUM YAZ