logo

Karaburun 44
05 Kasım 2014

UEFA Avrupa Ligi’nde 4. maçlar başlıyor

UEFA Avrupa Ligi’nde 4. maçlar başlıyor

UEFA Avrupa Ligi’nde heyecan yarın oynanacak maçlar ile devam edecek.

UEFA'DAN 2 TÜRK TAKIMINA ŞOK CEZA

C Grubu’nda topladığı 5 puan lider olan Beşiktaş deplasmanda 4-0 yendiği Partizan ile bu sefer kendi sahasında karşılaşacak.
Trabzonspor ise ilk maçta kendi evinde 2-0 yendiği Lokeren’i deplasmanda da yenip gruptaki avantajlı konumunu devam ettirmek istiyor.

HER İKİ TAKIMIZDA DA TEK HEDEF GALİBİYET
UEFA Avrupa Ligi’nde oynadıkları 3 maç sonunda gruplarında bir üst tura çıkmak için avantajlı olan Beşiktaş ve Trabzonspor da hedef dördüncü maçlardan da galip gelip bu konumlarını devam ettirmek.
C Grubu’nda topladığı 5 puan ile lider konumda olan Beşiktaş,Partizan maçı hazırlıklarına devam ederken takımda tek eksik Fenerbahçe maçında omuzundan sakatlanan kaptan Tolga Zengin. Kulüpten yapılan açıklamada tecrübeli file bekçisinin durumunun iyi olduğu ve önemli bir sakatlığı olmadığı yönünde. Öte yandan Beşiktaş’ın ligde oynadığı Sivasspor maçında sakatlanan ve yaklaşık 2 hafta takımdan uzak kalan Serdar Kurtuluş’un ise sakatlığının geçtiği ve takımla antrenmanlara çıkmaya başladı bildirildi.
L Grubu’nda topladığı 6 puan ile ikinci sırada olan Trabzonspor’un 18 kişilik maç kadrosunda ise sakatlıkları süren kaleci Onur Kıvrak, Aykut Demir ve Deniz Yılmaz yer almıyor.
Beşiktaş’ın Atatürk Olimpiyat Stadı’nda saat 20.00’de karşılacağı Partizan maçını Romanya Futbol Federasyonundan Alexandru Dan Tudor yönetecek.
Trabzonspor’un deplasmanda karşılaşacağı ve saat 22.05’de başlayacak olan Lokeren maçını ise İtalyan Futbol Federasyonundan Gianluca Rocchi yönetecek.

Program şöyle:

A GRUBU
20.00 Zurich – Villarreal
20.00 Apollon Limassol – Monchengladbach
B GRUBU
20.00 Helsinki – Torino
20.00 Kopenhagen – Club Brugge
C GRUBU
20.00 Beşiktaş – Partizan
20.00 Asteras Tripolis – Tottenham
D GRUBU
20.00 Astra Giurgiu – Celtic
20.00 Dinamo Zagreb – Salzburg
E GRUBU
19.00 Dinamo Moskova – Estoril
20.00 Panathinaikos – PSV Eindhoven
F GRUBU
19.00 Qarabagh – Dnipro
20.00 St Etienne – Inter
G GRUBU
22.05 Feyenoord – Rijeka
22.05 Sevilla – Standard Liege
H GRUBU
22.05 Wolfsburg – Krasnodar
22.05 Everton – Lille
I GRUBU
22.05 Sparta Prag – Slovan Bratislava
22.05 Napoli – Young Boys
J GRUBU
22.05 Dinamo Kiev – Aalborg
22.05 Rio Ave – Steaua Bükreş
K GRUBU
22.05 Guingamp – Dinamo Minsk
22.05 Fiorentina – PAOK
L GRUBU
22.05 Lokeren – Trabzonspor
22.05 Legia Varşova – Metalist Kharkiv

 

#

SENDE YORUM YAZ