logo

Karaburun 44

Diyarbakır’da hayrete düşüren cinayet

Diyarbakır’da hayrete düşüren cinayet

Diyarbakır’da güvercin satışı yapılan pet shop sahibi kimliği belirsiz kişi yada kişilerce uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Saldırganlar işyeri sahibini öldürdükten sonra burada bulunan 2 güvercini de silahla vurarak öldürdü.

Diyarbakır'da hayrete düşüren cinayet

Edinilen bilgilere göre olay saat:22: 50 sularında Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Fatih caddesi, Muradiye mahallesi 191. sokakta bulunan güvercin satışı yapılan bir pet shop’ta meydana geldi.
Kimliği belirsiz kişi yada kişiler pet shop dükkanına gelerek burada bulunan işyeri sahibi Osman T. (40) isimli esnafla nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı tartıştılar.
Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle kimliği belirsiz kişi yada kişiler ellerinde bulunan silahla işyeri sahibi Osman T’nin kafasına 3 el ateş ederek öldürdü.
İşyeri sahibinin öldüğünden emin olan saldırganlar daha sonra burada bulunan 2 güvercini’de silahla vurarak öldürdükten sonra ara sokaklara kaçarak izlerini kaybettirdiler.
Silah sesini duyan çevredeki vatandaşlar olayı polis ve 112 sağlık ekiplerine bildirdi.
Haber verilmesiyle olay yerine gelen Polis ekipleri çevrede yoğun güvenlik önlemi alırken sağlık ekipleri de işyerinde yaptığı incelemede işyeri sahibi Osman T.’nin kafasına 3 el ateş edilerek öldürüldüğünü belirledi.
İşyerinde inceleme yapan polis ekipleri işyeri sahibin yanı sıra 2 güvercininde silahla vurulduğunu belirlemesiyle incelemede bulundu.
Yapılan incelemenin ardından Osman T.’nin cansız bedeni yakınları ve polis ekipleri tarafından cenaze aracına konularak morga kaldırıldı.
Olayla ilgili olarak çevrede inceleme yapan polis ekipleri 2 görgü şahidinin ifadesine başvurmak üzere karakola götürürken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ