logo

Karaburun 44
12 Aralık 2014

TFF’den Beşiktaş’a

TFF’den Beşiktaş’a
Beşiktaş’ın, Gaziantepspor maçının pazartesi gününe ertelenmesi ile ilgili başvurusu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından reddedildi.
TFF
Siyah-beyazlı kulüp, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan kendilerine gönderilen yazıda, Gaziantepspor karşılaşmasının Pazartesi gününe alınmasına yönelik başvurularının reddedildiğini belirtti.

TFF’den Beşiktaş’a göderilen yazı şöyle;

“Fikstür gereği 14.12.2014 Pazar günü oynanması gereken Gaziantepspor – Beşiktaş A.Ş. Spor Toto Süper Ligi Süleyman Seba Sezonu müsabakasının 15.12.2014 Pazartesi gününe ertelenmesi yönündeki talebiniz incelenmiş olup; anılan müsabakanın yayın programında olması, müsabaka biletlerinin her iki takım taraftarları için de satışa çıkmış olması, ayrıca Gaziantep Kulübü’nün 17.12.2014 Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası müsabakası oynayacağı da dikkate alındığında, Federasyonumuzca yapılan değerlendirme sonucu müsabakada gün değişikliği yapılması mümkün görülememiştir.

Müsabaka daha önceden ilan edildiği gibi 14.12.2014 Pazar günü oynanacaktır. Bu vesile ile UEFA Avrupa Ligi’nde göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı Kulübünüzü tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.”

 

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ