logo

Karaburun 44

Yeşil saha savaş alanına döndü!

Yeşil saha savaş alanına döndü!
ERZİNCAN’da Bölgesel Amatör Lig gurup müsabakasında yaşanan kavgada futbolcular ve idareciler saha içerisinde birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırdı. Polis olayları güçlükle önledi.

Yeşil saha savaş alanına döndü!

13 Şubat Şehir Stadyumunda Bölgesel Amatör Lig 2’nci Gurup müsabakasında ev sahibi 13 Şubat Erzincanspor, Iğdır Arasspor’u konuk etti. Iğdır Arasspor’un 1-0 üstünlüğü ile devam eden karşılaşmanın 88’nci dakikasında konuk ekipten Sebahattin, rakibine faul yapınca karşılamanın orta hakemi Serkan Gözel tarafından kırmızı kartla cezalandırılarak oyun dışı bırakıldı.
Kırmızı kart gören Sebahattin sahayı uzun süre terk etmemesi gerginliğe neden oldu. 13 Şubat Erzincansporlu futbolcuların vakit geçirdiği gerekçesi ile kırmızı kart gören rakip takım futbolcusunu saha dışına çıkmasını istedi. Sahadan çıkmamak için ısrar eden futbolcuya 13 Şubat Erzincanspor’lu futbolcuların tepkisi sert oldu ve saha bir anda karıştı. Tekmeler ve yumrukların havada uçuştuğu olaylar,saha kenarı da sıçrarken, olayları güvenlik güçleri güçlükle önledi. Olayların ardından yaklaşık 15 dakika duran oyun yeniden başladı ve maç Iğdır Arasspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

 

Kaynak: Terkos Tv Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ