logo

Karaburun 44

Şiddet uygulayan nikahsız eşinden kaçıp polise sığındı

Şiddet uygulayan nikahsız eşinden kaçıp polise sığındı
ZONGULDAK’ın Devrek İlçesi’nde, iddiaya göre kendisine şiddet uygulayan nikahsız eşinden, 1 yaşındaki bebeği ve 17 yaşındaki kızını da alıp taksi ile kaçan 37 yaşındaki G.K., Zonguldak’ta polise sığındı. Yediği dayak nedeniyle gözlerinde morluk oluşan kadın, karakola götürüldü.

Şiddet uygulayan nikahsız eşinden kaçıp polise sığındı

G.K., iddiaya göre akşam saatlerinde yaklaşık 2 yıldır birlikte yaşadığı nikahsız eşi ile tartıştı. Sevgilisinin tekme tokat dövdüğü G.K., 1 yaşındaki erkek bebeği ve 17 yaşındaki kızını yanını alıp bindiği taksiyle binerek Zonguldak’a kaçtı. Sevgilisinin peşinden geldiğini düşünen kadın, kardeşini arayarak yardım istedi. Kardeşi de polisi arayarak durumu bildirdi.

Polis, Zonguldak girişinde kadının içinde bulunduğu taksiyi durdurdu. Kadın, aynı taksi ile Soğuksu Polis Merkezi’ne götürüldü. Taksiden, polisin geniş güvenlik önlemleri altında kucağındaki bebeği ve kızıyla inen G.K.’nin iki gözünde de şişlik ve morluk oluştuğu görüldü. G.K., polisteki ilk ifadesinde birlikte yaşadığı kişinin kendisine saldırdığını ve şiddet uyguladığını söyledi.

Polis, kadına şiddet uygulayan nikahsız eşinin yakalanması için çalışma başlattı.

 

Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ