logo

Karaburun 44
21 Şubat 2015

İlker Meral’in acı günü

İlker Meral’in acı günü
Samsunspor-Kayserispor maçını yöneten hakem İlker Meral’in annesi Lütfiye Meral’in karşılaşma öncesinde vefat ettiği öğrenildi.

İlker Meral'in acı günü

Spor Toto Süper Lig hakemlerinden İlker Meral’in annesi Lütfiye Meral geçirdiği rahatsızlık nedeniyle vefat etti. Eczacı ve aynı zamanda Süper Lig hakemi olan İlker Meral’in annesi Lütfiye Meral’in ölüm haberini Samsun’da aldığı belirtildi. Bugün oynanan PTT 1’nci Lig karşılaşması Samsunspor-Kayserispor maçında 90 dakika boyunca düdük çalan Meral’ın aldığı acı habere rağmen başarılı bir şekilde maç yönetti.

Hakem İlker Meral’den açıklama

Hakem İlker Meral, annesi Lütfiye Meral’i kaybettikten sonra Samsunspor – Kayserispor maçını yönetmesiyle ilgili açıklama yaptı.
Futbol Federasyonu’nda yer alan açıklamada İlker Meral’in ifadeleri şöyle;

“Bugün sabah saatlerinde annem Lütfiye Meral’in yaklaşık bir aydır yoğun bakımda sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybettiğini ve vefat ettiğini öğrendim. Bu acılı günümde başsağlığı dileklerini paylaşan tüm sevenlerime ve futbol ailemize teşekkür ederim.

Bu acı haberi öğrendikten sonra Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu ve atamalardan sorumlu üye Metin Tokat ile görüştüm ve yerime bir hakem atanması tarafıma teklif edilmesine rağmen, müsabakayı yönetmenin daha doğru bir karar olduğuna inandığım için Samsunspor ile Kayserispor arasında oynanan müsabakaya çıktım.

Profesyonellik anlayışım kadar üzerimde büyük emekleri olan annemi onurlandırmak için yönettiğim bu müsabakanın kamuoyunda farklı yerlere çekilmemesi için bu açıklamayı yapma ihtiyacı duyduğumu yüce kamuoyuna arz ederim

 

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ