logo

Karaburun 44

TIR parkında 2 ceset bulundu

TIR parkında 2 ceset bulundu
TEM’in Sapanca Kurtköy TIR Parkı’nda yol kenarında bariyerlerin hemen yanında, defalarca bıçaklandıktan sonra tabanca ile ateş de eldilerek öldürülen 42 yaşındaki Emine Küçük ile 28 yaşındaki Mustafa Bayrak’ın cesetleri bulundu.

TIR parkında 2 ceset bulundu1

Polise bugün saat 04.00 sıralarında TEM’in Ankara yönündeki TIR parkında iki ceset bulunduğu ihbarı geldi. Sevk edilen ekipler bir kadın ve erkeğe ait cesetleri buldu. Yapılan araştırmada, cesetlerin Emine Küçük ve Mustafa Bayrak’a ait olduğu belirlendi. Bayrak’ın cesedinde kurşunun yanı sıra 14 bıçak yarası, Küçük’ün cesedinde yine kurşun ve 2 bıçak yarası saptandı.

Kadın ve erkeğin başba bir yerde öldürüldükten sonra cesetlerinin getirilip TIR parkının bulunduğu alana atıldığı sanılıyor. Düzce nüfusuna kayıtlı Emine Küçük’ün 3 ay önce eşinden boşandığı belirlendi. Mustafa Bayrak’ın da Artvin nüfusuna kayıtlı oldukları ifade edildi.

KIZINI ALMAK İÇİN UĞRAŞIYORMUŞ

Sakarya’nın Sapanca İlçesi’nde TEM Otoyolu üzerindeki bir TIR parkında cesedi bulunan Emine Küçük’ün, aile hekimi olarak Düzce’de 9 yıl görev yaptığı, geçen yıl eşinden boşanması üzerine tayinini isteyerek İstanbul’da göreve başladığı belirlendi. Emine Küçük’ün, mahkemenin kızının velayetini babasına vermesi üzerine bir süredir boşandığı eşiyle kızını alabilmek için görüştüğü kaydedildi.

EV SATIŞI YÜZÜNDEN Mİ ÖLDÜRÜLDÜLER?

SAPANCA’da TEM otoyolundaki bir TIR parkında cesetleri bulunan Mustafa Bayrak (28) ve doktor Emine Küçük(32)’ ün yakınları, 450 bin TL’ye sattıkları ev yüzünden öldürülmüş olabilecekleri ileri sürdü.Doktor Emine Küçük’ün iki ay sonra öldürülen Mustafa Bayrak’ın ağabeyi Halit Bayrak ile evleneceği öğrenildi. Öldürülen doktor Emine Küçük’ün işleri olduğu gerekçesiyle nişanlısı Halit Bayrak’ın kardeşi Mustafa Bayrak ile ev satışı için gittiği öğrenildi.

İddiaya göre, TEM otoyolu Kurtköy TIR parkında 04.00 sıralarında ihbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri, Mustafa Bayrak (28) ve Emine Küçük(32)’ ün cesetleriyle karşılaştı.Yapılan ilk incelemede Mustafa Bayrak’ın vücuduna aldığı 14 bıçak darbesi ve 4 kurşunla, Emine Küçük’ün ise 2 bıçak ve yine kurşunla öldüğünü belirledi. Cesetler olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için İstanbul’daki Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Haberi alan Mustafa Bayrak ve Emine Küçük’ün yakınları Adli Tıp Kurumu’na geldi. Yakınları Adli Tıp Kurumu önünde sinir krizleri geçirdi.

Mustafa Bayrak’ın kuzeni Süleyman İnce, “ Bize sabah erkenden haber geldi. Öldürülen Mustafa Bayrak benim kuzenim. Bunlar Sapanca’da kuzenimin nişanlısı olan Emine Küçük’ün Sapanca’da evini satacaktı ve buradan kuzenimle birlikte yola çıktılar. Alacak kişi ‘Bizim aracımız var sizin araçla gelmenize gerek yok’ deyince bunları almışlar evi devretmek için Sapanca’ya gitmişler. Evi 450 bin veya 500 bin TL’ye devrettikten sonra bunlar kurşunlanıyor ve bir kenara atılıyor büyük ihtimalle. Alıcı bize söylendiğine göre Aselsan’da mühendis olduğunu söylemiş, yanında birde güvenlikçisi varmış, polis varmış öyle bir izlenim vermişler. Kuzenim Mustafa Bayrak ilaç mümessili, Emine Küçük ise doktordu, aile hekimiydi. Halit Bayrak şimdi cenazelerle ilgileniyor.” dedi.

Cenazelerin yapılan otopsinin ardından memleketleri Artvin’de toprağa verileceği belirtildi.

 

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ